.

.

הזהב סלק עם גזר וג ' ינג ' ר, גלם, מותסס, פרוביוטיים, אורגני, 16 אוז

הזהב סלק עם גזר וג ' ינג ' ר, גלם, מותסס, פרוביוטיים, אורגני, 16 אוז

הדירוג:

ILS 26.31
קיים
במחסן.

אני מפולפל, חריף, פיקנטי תענוג.עסיסי ג ' ינג ' ר רוקדת על שבסופה כל הזהב ביס.קדימה, זרוק השורשים האלה על גבי הבא שלך סלמון על הגריל, להחיות מוקפץ, או להפוך סלט ירוק לתוך המנה הטובה ביותר של הערב.
אנשים מאורגון Brineworks מומחים בתחום של ירקות מותססים.הם באמת יודעים איך לשמור על הפריכות שלהם בתרבית ירקות תוך הוספת את המגע המושלם של חינם תבלינים כדי ליצור ייחודי משלהם, החתימה מזונות.
חשוב : יכול להיות שיש דליפה של מיצים במהלך משלוח בקיץ מזג האוויר.זאת בשל חיידקים פרוביוטיים להתעורר. משחררים חלק CO2. המכסים נועדו לאפשר אוורור בעת הצורך ולא את הכוס ששבר את בנו לחץ.אם זה יקרה המוצר בטוח לחלוטין כמו הלחץ מאפשר רק אחד דרך תנועה, שום דבר לא נכנס.עם ההגעה אנו מציעים להפוך מעט את המכסה מעל כיור לפרוק כל CO2 ואז להכניס למקרר.אנחנו לא יכולים לקבל החזרים או החזר כספי בנסיבות האלה, אז בבקשה לא הזמנתי את זה פרטי, אם זה מדאיג.
אנחנו מאחסנים את המוצרים האלה קר במחסן שלנו כל הזמן, הם צריכים להיות בקירור על הקבלה.מוצר זה ניתן לשלוח לא מקוררים כי זה לוקח ימים רבים בשביל לחיות תרבויות להתעורר ולהפעיל מחדש את תהליך התסיסה (אשר יכול לשנות את המוצר טעם).אנחנו עושים את זה כדי לחסוך לך עלויות משלוח, מאז משלוח מוצרים קר ידרוש יותר ויותר חבילות ג ' ל, ו-3 ליום או יותר, נסיעות אזורי ידרוש שליחה דרך האוויר כדי להבטיח שהם יגיעו קר.אנחנו רק הספינה לדייט שיאפשר את המוצר כדי להגיע אליך תוך שבוע.אם יש לך שאלות או חששות, אנא אל תהסס צור איתנו קשר לפני ביצוע ההזמנה.אנחנו לא יכולים לקבל החזרים עבור מוצר זה, כי זה מגיע בטמפרטורת החדר, זו הסיבה שאנחנו נותנים לך, מכיר את המדיניות במסמך זה.אורגני זהב סלק, גזר אורגני, מים מסוננים, אורגניות ג ' ינג ' ר, מלח הימלאיה ורוד.

פרמטרי מוצר

מוצרים בקטגוריה