.

.

פזמונים ~ Black & White וינטג ' זוהר הוליוודי וילון מקלחת 72x72

פזמונים ~ Black & White וינטג ' זוהר הוליוודי וילון מקלחת 72x72

הדירוג:

ILS 30.46
קיים
במחסן.

לחוות את היתרונות הטיפוליים של צבע, לשטוף את בלה משם עם שלנו ייחודי בעבודת יד בד דקורטיביים מקלחת וילונות.מודפסים 100% כותנה, שלנו צבעוני מעצבת בבד וילונות למקלחת יהיה להפוך את חדר האמבטיה שלך כדי אקזוטי לסגת.זה חיוני כדי להשתמש וילון מקלחת אניה עם יוקרה כותנה בד וילון מקלחת.
את וילון המקלחת הוא 72 ס "מ רוחב 72 ס" מ ארוך.כל וילון מקלחת מודפס על preshrunk, כיתה מעולה, רך כותנה להפליא סיים עם עשר מסודר בדש פתחים בחלק העליון קל לתלות.
כל יצירה בעבודת יד תוך שימוש מוקפד יד מעץ מגולף רחובות, היא עבודה מקורית של האמנות מאופיינת עבודתו של האומן, בפרט הרבה צבע, ואפילו שינוי תנאי מזג האוויר.טונאלי וריאציות הטבועים כדי לחסום את תהליך ההדפסה ולשפר את האינדיבידואליות, האופי והייחוד של כל הבריאה.
על פזמונים : שניתנו בשחור-לבן, פיליגרן הוא אלגנטי, פריך, עשיר ומנסה ללכוד את הפשטות עדיין גבוה הזוהר של הוליווד הישנה בסרטים בשחור-לבן.הגבול, מזכיר בעדינות מגולף filigreed קופסות תכשיטים, חושנית ogee הדפסה, בהשראת רצועות של בריקה פנינים לבן, ואת בציר שחור חבצלות נגד בריכות של לבן מושלג, כל ברהיטות לארגן להפריש את זוהר התחכום של הרבה האהוב עידן.

פרמטרי מוצר

מוצרים בקטגוריה