.

.

זעפרן, ציפורני חתול ואלס של הגפנים~ צהוב פרחוני קיץ כותנה החוף המפה 70x108

זעפרן, ציפורני חתול ואלס של הגפנים~ צהוב פרחוני קיץ כותנה החוף המפה 70x108

הדירוג:

ILS 20.37
קיים
במחסן.

השתמש שלנו צבעוני מפות מכותנה כדי להגדיר את מצב הרוח אתה רוצה ליצור, ללא קשר לאירוע.אז אם אתם מחפשים צבעוני פיקניק, מפות שולחן, או משהו מעודד עבור המדינה שלך המטבח או אפילו דקורטיביים atmopheric הגדרת אלגנטי למסיבת ארוחת ערב רישמית; זה יוקרה כותנה המפה הוא בטוח כדי להוסיף צבעים מלאי חיים ודרמה למשתה.
בד השולחן הוא 70 ס "מ ברוחב 108 ס" מ ארוך.כל מפת שולחן מודפסת על preshrunk, כיתה מעולה, רך כותנה להפליא סיים עם מסודר כפול תפר hems.
כל יצירה בעבודת יד תוך שימוש מוקפד יד מעץ מגולף רחובות, היא עבודה מקורית של האמנות מאופיינת עבודתו של האומן, בפרט הרבה צבע, ואפילו שינוי תנאי מזג האוויר.טונאלי וריאציות הטבועים כדי לחסום את תהליך ההדפסה ולשפר את האינדיבידואליות, האופי והייחוד של כל הבריאה.
על ואלס של הגפנים : ואלס של הגפנים הוא חושנית ואלס של עשבי ים כמו זרמים בעדינות גאות ושפל.חם צהוב הקרקע צבע לוכדת את חלוף הזהב האור של השמש השוקעת.אחד כמעט יכול לשמוע את שחפים לוקח טיסה מלח לאדן בריזה.המדהימה מעטפת השראה הגבול לוכדת את קונכיות לאורך שפת המים; מלא המופלא ויופי זוהרים בחלק הרך של אור מוזהב.למרות התנועה שלה וחמים הצבעים "ואלס של הגפנים" מפריש רהוטים שלווה.

פרמטרי מוצר

מוצרים בקטגוריה