.

.

האינסוף מורכב

האינסוף מורכב

הדירוג:

ILS 29.82
קיים
במחסן.

יוצאי ביותר באירופה בצפיפות באזור, Rhein, גרמניה-אזור הרוהר, מקום זה הולידה הרבה גדולים הארדקור הלהקה בעבר, Machinemade אלוהים לשלב את הז ' אנר הכי יעיל עם אלמנטים מאוד אגרסיבי מוש חלקים, קליט hooklines ומנגינות זה יגרום הלב שלך מדמם.
הקים בתחילת 2003, הלהקה היה מסוגל להציג את מאוד אנרגטית על הבמה תומכים רבים בעל שם לאומי ובינלאומי מעשים משני מטאל והארדקור סצנות.מועדונים ופסטיבלים בכל רחבי אירופה ראו את הבנים לחלוק את הבמה עם שמות גדולים כגון קאליבן, חס וחלילה, השמים יבערו, קטרקט, נולד מתוך כאב, אני שוכב גוסס, מה שהופך Machinemade אלוהים אחד המבטיחים ביותר עולים חדשים.
בשנת 2004 Machinemade אלוהים נרשם עצמית מיוצר הדגמה אשר קיבל ביקורות מצוינות, מה שהופך את עניין הלהקה לגדול עוד יותר, אפילו מעבר שלהם homebase.התשוקה שבה הלהקה להפיץ את המוזיקה שלהם לא נשמע.בהתבסס על הפוטנציאל שלה, Machinemade אלוהים רק לא חתום הלהקה הוזמן לבצע את לחץ פסטיבל 2005.
בחודש אפריל/מאי 2005 הלהקה נסע לדנמרק השיא שלהם המיוחל אלבום הבכורה "הנצח מורכבים".על המפיק הם בחרו לא פחות יעקב Bredahl של hatesphere בעבר תהילה, בידיעה שהוא האדם הנכון כדי להשיג את הבלתי מתפשרת נשמע שהם מכוון.את ערבוב מומחיות, בשילוב עם כישורי מאסטרינג של זיגי בבית Zig Zound אולפני, עשה מאמץ זה חתיכת מתכת אכזרי שיא.

פרמטרי מוצר

מוצרים בקטגוריה