.

.

פאם יליד Comalapa רוכסן ארנק בעבודת יד על ידי הסתר לשתות :: שקיעה

פאם יליד Comalapa רוכסן ארנק בעבודת יד על ידי הסתר לשתות :: שקיעה

הדירוג:

ILS 10.39
קיים
במחסן.

זה יפה נשים יליד Comalapa רוכסן הארנק בעבודת יד עם מיטב עור דגנים מלא בני המאיה טיפוסי טקסטיל לשאת האישי שלך שייך, להדגיש את התלבושת האהובה.הכולל הייחודי טקסטיל handwoven על ידי הנקבה אומנים של Comalapa, גואטמלה, יפה רוכסן הארנק המושלם לכל אירוע.בתוך הציפוי בעבודת יד תוך שימוש רך וחלק, עור כבש, עור, להבטיח את ההגנה על הטלפון שלך לבין ערך אחרים, ומחזיקים את כל הכסף שלך.את רוכסן ארנק כולל גם 6 גישה נוחה חריצים עבור כרטיסי אשראי וחיוב.
כל הסתר לשתות מוצרי עור בעבודת יד מבית כפרי, עמיד, עור דגנים מלא.שלנו מלאה תבואה עור יגיע מהשכבה העליונה של העור, ויש לו את כל הטבע מלא תבואה מאפיינים של להסתיר..ומכאן שמו.זה הטוב ביותר עור אתה יכול לקנות רק עור בהם אנו משתמשים.
את הבשר בצד של עור רך הוא הראשון מוכתמים טבעי אחיד טון וסיים עם הקניינית שלנו שעוות דבורים מזגן.הטיפול הייחודי שלנו מסייע העור כדי לשמור על צורתו ללא סיוע של סינטטי מייצבים, מציע טבעי ועמיד נראה.
תכונות מוצר
שלנו אופנתית, מושכת Comalapa רוכסן ארנק הוא מושלם עבור כל אירוע וכל תלבושת
שטח נרחב עבור מזומן, כרטיסי אשראי, טלפון, החיוניים
ייחודי, יפה handwoven טיפוסי המאיה טקסטיל, למשוך מחמאות כל יום
הסתר & המשקה אנכית משולבת קהילה מונחה מותג ייעודי כדי לתמוך בקהילה המקומית בלוס אנג ' לס, אנטיגואה, גואטמלה.המוצר שלנו נועד, שמקורו, והם מיוצרים על ידי אומנים מקומיים לטובת התושבים המקומיים.השכר שלנו הם הוגנים ואנחנו מדגישים למטרות רווח. פיתוח דרך יזמות בחינוך.בנוסף ליצירת מקומות עבודה באמצעות ייצור ומכירה של המוצרים שלנו, אנו תורמים 5% שלנו הרווח הגולמי מצטיינים ארגונים ללא כוונת רווח בגואטמלה.

פרמטרי מוצר

מוצרים בקטגוריה