.

.

לפוצץ את הפתיל: 30-R&B קלאסיקות שזיעזע את הנגינה ב-1956

לפוצץ את הפתיל: 30-R&B קלאסיקות שזיעזע את הנגינה ב-1956

הדירוג:

ILS 32.09
קיים
במחסן.

השנתי ועדת גרמנית שיא סקירה הפרסים העניק את סדרת CD כיום, כאשר עיתונאים לדבר על "50 שנים של מוסיקת פופ' הם מתעלמים מהעובדה המוזיקה הפופולרית קיים לפני 1955. מוסיקת פופ לא מופיעים משום מקום, אבל יש עשיר של 'קדם' ההיסטוריה.מילות מפתח כמו להקה גדולה צליל, הבשורה, לקפוץ בלוז, הקול קבוצות בוגי ווגי לאפיין תקופה זו.הראשון אחד עשר תקליטורים ב 'מעיף את הפיוז'-סדרת הם אוסף נפלא צליל, פירוט, התמודדות עם חשובות שנים בביצוע של מוסיקת פופ בטווח של שחור r&b, הדמיון שנאספו על ידי הקנדי אספן, די. ג ' יי דייב 'אבא מגניב' בות', ו knowledgeably מבואר על ידי האנק וויליאמס-הביוגרף קולין Escott.
ברלין, נובמבר 19, 2005 החדשה תקן הזהב ב-R&B REISSUES הושלם!המבקרים התפעלו.סוף סוף סדרה זה באמת הגיוני של עושר של מוסיקה מ-R&B מוקדם שנים!עכשיו הסדרה הזאת היא מוחלטת.הנה השנים 1956-1960, והנה למה לפוצץ את הפתיל יהיה הסטנדרט עבור R&B reissues עכשיו ולתמיד!
שנים!שנים!שנים!חברות רבות פרסמו האומנותי של בזכויות יוצרים הקלטות (ie.רשומות יותר מ-50 שנה).זו הסיבה שאתה תמצא את סדרת לעצור ב-1955. דוב המשפחה הוא " לפוצץ את הפתיל מתחיל בשחר של פוסט-מלחמת-R&B עידן ב-1945, וכעת עובר עד 1960! ו, בניגוד בזכויות יוצרים תוויות מי לא להגיע 1960 עד 2011, אנחנו שם עכשיו, כי דוב משפחה משלם את חברות שבבעלותן המוזיקה
אריזה!אריזה!אריזה!תוויות אחרות להרים תמונות מתוך ספרים ישנים וכתבי עת, ו-ועדת חפוז הערות האלבום הזה לספר לך מעט או כלום, ולעתים קרובות מקבל את זה לא נכון.דוב המשפחה הוא "לפוצץ את הפיוז' יש מפורטת שיר-אחר-שיר הערות, סיפורים מאחורי השירים, מדהים מעולם לא-לפני-ראיתי תמונות ענק חוברות.

פרמטרי מוצר

מוצרים בקטגוריה